- Pieejams tiešsaistē
LG 86QNED82A3B
Iespaidīgs 86 collu 4K QNED televizors ar α7 AI procesoru un 120Hz frekvenci — izcila izvēle vērienīgām sporta pārraidēm un mājas kinozālei.
Pieejams pasūtīšanai tiešsaistē!
Šī prece ir pieejama mūsu galvenajā noliktavā.
Dodies uz veikalu un nopērciesApraksts
LG 86QNED82A3B burtiski paplašina telpas robežas, pateicoties savam milzīgajam 86 collu ekrānam. Izmantojot Quantum Dot un NanoCell tehnoloģiju sinerģiju, televizors nodrošina spilgtas un dabiskas krāsas. Viedais α7 AI procesors rūpējas par to, lai pat vecāks saturs izskatītos izcili 4K izšķirtspējā. Pateicoties 120Hz atsvaidzes intensitātei, kustības ekrānā ir neticami plūstošas, kas ir būtiski gan dinamiskām asa sižeta filmām, gan jaunākajām video spēlēm. Šis modelis ir radīts tiem, kuri vēlas maksimālu ekrāna laukumu un mūsdienīgu funkcionalitāti.
Tehniskā specifikācija
| Funkcija | Detaļas |
| Ekrāns | 86" (218 cm), 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Tehnoloģija | QNED (Quantum Dot + NanoCell) |
| Procesors | α7 AI Processor |
| Atsvaidzes intensitāte | 120Hz (Native) |
| HDR formāti | HDR10 Pro, HLG |
| Spēļu funkcijas | FreeSync, VRR, ALLM, HDMI 2.1 |
| Skaņa | 20W, 2.0 kanāli, AI Sound Pro |
| Smart TV | webOS |