- Pieejams tiešsaistē
LG OLED55C51LA
Universāls 55 collu 4K OLED evo televizors ar α9 AI Gen8 procesoru un 144Hz frekvenci — izcila izvēle jaudīgām spēlēm un augstākās kvalitātes kino.
Pieejams pasūtīšanai tiešsaistē!
Šī prece ir pieejama mūsu galvenajā noliktavā.
Dodies uz veikalu un nopērciesApraksts
LG OLED55C51LA ir viens no daudzpusīgākajiem modeļiem LG klāstā. 55 collu ekrāns ir ideāli piemērots gan dzīvojamām istabām, gan kā profesionāls spēļu monitors. OLED evo tehnoloģija kopā ar Brightness Booster nodrošina par 20% lielāku spilgtumu, savukārt α9 AI Gen8 procesors garantē nevainojamu attēla apstrādi. Ar 144Hz atsvaidzes intensitāti un pilnu HDMI 2.1 atbalstu šis televizors sniedz nepārspējamu ātrumu un attēla precizitāti, ko novērtēs gan e-sporta entuziasti, gan prasīgi kino cienītāji.
Tehniskā specifikācija
| Funkcija | Detaļas |
| Ekrāns | 55" (139 cm), 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Tehnoloģija | OLED evo (Brightness Booster) |
| Procesors | α9 AI Processor Gen8 |
| Atsvaidzes intensitāte | 144Hz (Native) |
| HDR formāti | Dolby Vision, HDR10 Pro, HLG |
| Spēļu funkcijas | G-Sync, FreeSync, VRR, ALLM, 4x HDMI 2.1 |
| Skaņa | 40W, 2.2 kanāli, Dolby Atmos |
| Smart TV | webOS 25 |
Jums arī varētu patikt