- Pieejams tiešsaistē
LG OLED77C51LA
Premium 77 collu 4K OLED evo televizors ar α9 AI Gen8 procesoru un 144Hz frekvenci — izcila izvēle kino baudīšanai un profesionālām spēlēm.
Pieejams pasūtīšanai tiešsaistē!
Šī prece ir pieejama mūsu galvenajā noliktavā.
Dodies uz veikalu un nopērciesApraksts
LG OLED77C51LA apvieno OLED evo tehnoloģijas pilnību ar jaunākās paaudzes mākslīgā intelekta jaudu. Pateicoties Brightness Booster tehnoloģijai un α9 AI Gen8 procesoram, attēls ir neticami spilgts, detalizēts un reālistisks. Pašizgaismojošie pikseļi garantē perfektu melno krāsu un bezgalīgu kontrastu. Ar 144Hz atsvaidzes intensitāti un pilnu HDMI 2.1 atbalstu, šis modelis ir ideāli piemērots nākamās paaudzes spēļu konsolēm un prasīgiem lietotājiem, kuri novērtē vizuālo izcilību un minimālistisku dizainu.
Tehniskā specifikācija
| Funkcija | Detaļas |
| Ekrāns | 77" (195 cm), 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Tehnoloģija | OLED evo (Brightness Booster) |
| Procesors | α9 AI Processor Gen8 |
| Atsvaidzes intensitāte | 144Hz (Native) |
| HDR formāti | Dolby Vision, HDR10 Pro, HLG |
| Spēļu funkcijas | G-Sync, FreeSync, VRR, ALLM, 4x HDMI 2.1 |
| Skaņa | 40W, 2.2 kanāli, Dolby Atmos |
| Smart TV | webOS 25 |
Jums arī varētu patikt